Суспільство

Житель Вінниччини, який вважає себе «мечем Божим», поскандалив на «Битві екстрасенсів». Відео

7 листопада 2019, 16:01

42-річний фітнес-тренер з Козятина Сергій Сизонюк став героєм чергового «випробування» на «Битві екстрасенсів».

За сценарієм, екстрасенси повинні були з’ясувати, що поєднує п’ятьох людей. Як виявилось, всі вони є чи були членами різних релігійних сект. Однак житель Козятину не належить ні до жодної релігійної общини, натомість критикує їх, а себе вважає посланцем Бога.

«Я спілкувався з представниками близько десяти конфесій, деномінацій: п’ятидесятники, харизмати, свідки Єгови, так звані, православ’я, католицизм… Я знаю дуже добре всі конфесії. Всі ці сектанти мене бояться як вогню. Я не лише викривач, я меч Божий, який карає», - переконаний Сергій Сизонюк.

Дехто з екстрасенсів «побачив» в минулому Сизонюка, як той вибивав гроші з людей і розкурював в під’їздах траву.

«Був такий гріх. Займались рекетом. Мені тоді було років 16-17, лихі 90-ті. В 20 років, коли я був гультяєм: махав скрізь ногами, був каратистом з косяком в зубах… Я потрапив до лікарні і лікарня мені нічим не допомогла.А потрапив я до лікарні, бо перекурив анашу. І тоді Господь вселив мені такий страх, саме перед ним, що я за день кинув курити і пити. На третю чи на четверту добу я зрозумів, що я не можу матюкатись» - розповідає екстрасенсам фітнес-тренер.

Інший екстрасенс зауважує, що в Сергія Сизонюка саме після передозування були проблеми з психікою, через що той почав вважати себе особливим, певним месією. А на програму прийшов, щоб попіаритись. Такі твердження не на жарт розізлили героя.

«Ви будете наказані дуже сильно. Колись лжепророків камінням забивали. Треба погрожувати! Богом треба лякати!» - апелював Сергій Сизонюк.

Однак остаточно вибив його з колії екстрасенс, який повідомив, що Сергій - дуже агресивна та зухвала людина. Це розізлило героя, через що він почав конфліктувати навіть з ведучим, забувшись, що не може матюкатись, як повідомляв про це раніше.

«Для мене це все єрись: ось ця магія, чародійство. Де в Біблії сказано про це все? Бог наказує за таке. Це все дешева така «на лоха» маніпуляція. А я не лох якийсь там», - покидаючи студію, обурювався Сергій Сизонюк.

Вінниця.info

Теги: шоу Битва екстрасенсів 
Матеріали по темі