Суспільство

«Живий» Бамблбі вчить робити безпечні селфі біля свого «брата» на в’їзді у Вінницю. Фото і відео

27 травня 2021, 13:08

27 травня до в’їзду у Вінницю, з боку Гніванського шосе, провели унікальні профілактичні заходи щодо дотримання правил дорожнього руху. Інформувати громадян про безпечність взялися правоохоронці спільно з прототипами героїв фантастичних екшнів. До прикладу, розповісти про те, що робити селфі біля статуї робота Бамблі, яку встановили на кругу на початку цього місяця - заборонено. Для більшої впевненості, туди сьогодні запросили «живого» героя з американського фантастичного фільму, який заснований на серії іграшок «Трансформери».

«Чимало учасників дорожнього руху переходять проїжджу частину, щоб зробити селфі з даним «роботом». Тим наражають на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Крім того, це заборонено Кодексом України про адміністративні правопорушення частиною 1 статті 127-ї. За це передбачено штраф 255 гривень на сьогодні. Раніше за це було попередження, або 51 гривень штрафу. Аби й селфі зробити, і залишитися у безпеці, і штрафи не платити, найкращий варіант – фотографуватися от з такої безпечної відстані – на тротуарі», - розповідає Андрій Рудковський, інспектор Патрульної поліції Вінницької області.

Поки правоохоронець говорить, до нього впевнено крокує «живий» Бамблбі.

«Доброго дня всім жителям Вінниці та гостям нашого чудового міста! Як ви бачите, при в’їзді з’явився мій «брат». Але! Хочу застережи ти всіх, дорослих і їх дітей! Так, як мій «брат» оселився на проїжджій частині, не підбігайте до нього, щоб зробити селфі. Це дуже небезпечно! Станьте тут, де стою я – на тротуарі. Звідси також виходять чудові фотографії. Адже, «брат» такий само великий, як я, але це буде безпечно і гарне фото! І особливо слідкуйте за дітьми, щоб вони не вибігали на дорогу», - зауважує прототип фантастичного персонажа.

Багатодітна мати Ларіна погоджується з думкою правоохоронців та «Бамблі» і просить зробити подвійне селфі.

«У мене є троє маленьких дітей. І я захотіла їм показати цього персонажа.Але не можу привести їх сюди. Тут дуже інтенсивний рух. І саме до того робота, який стоїть на кругу, немає пішохідного переходу. А тут їх цілих два! Один з яких живий!», - радіє Ларіна Романюк.

«Живий» Бамблбі – це костюм кіношного робота, який створив вінничанин Дмитро Павлов. Близько п’яти років тому у нього з’явилося оригінальне хобі. Він власноруч відтворює образи з відомих фантастичних екшнів, та «приміряє» їх на собі і виходить у них в місто.

Як, до прикладу, з костюмом «Срібного Самурая» з фільму «Росомаха». Або «Хижака» з однойменного фільму, який, доречні, завершив буквально кілька днів тому.

«Костюм «Хижака» особисто для мене унікальний тим, що з подібних матеріалів я не робив раніше нічого подібного. В його основі лежать більше силіконових компонентів. Для мене його створення було новим випробуванням. Твердо можу сказати, що «Хижак» такий єдиний в Україні, це точно. Можете помітити, у мого «Хижака», навіть щелепи рухаються. Мені здається, я його створив максимально наближеним до оригіналу, тобто персонажу однойменного фільму. Це моя думка, як творця. Але буде цікаво, що скажуть люди», - каже Дмитро Павлов.

Перевірити, як відреагують люди, Дмитро знову «перевтілюється» у кіношного персонажа, й виходить у центр Вінниці.


«Реакція, як завжди різна. Комусь цікаво, комусь лячно. Хтось не звик до подібного, але треба звикати. Адже у планах створення нових костюмів. І нові соціальні виходи у місто», - констатує Дмитро Павлов після експерименту.

Також зауважує, що у майбутньому планує створити костюми для всієї своєї родини. Тоді виходи у місто стануть родинними. Чимало уваги буде спрямовано саме на соціальні проєкти, які будуть корисні для виховання дітей та правознавства їх батьків.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Бамблбі дорога порушення костюм робот 
Матеріали по темі