Суспільство

«Зіркова» Резиденція у Вінниці: дизайнер і шоу-мен стали Снігуркою і Дідом Морозом. Фоторепортаж

11 січня 2017, 17:49

 Святкова Резиденція у Вінниці стала «домівкою» для відомих городян. 11 січня подружжя Теренчуків приміряло образи головних новорічних героїв - Снігурки і Діда Мороза. Олександр перевтілився у сивобородого чарівника вже не вперше, а у Світлани сьогодні був дебют.

«У дитинстві найяскравішим моїм образом була Червона Шапочка, а от ні сніжинкою, ні Снігуркою я не була, - зізналася дизайнерка. – Саші йде цей костюм. Нещодавно і у нього був День народження, але я не думала, що він так кардинально змінить мого чоловіка», - жартує Світлана.

Олександр знімається у гумористичних серіалах «Країна У» та «Одного разу під Полтавою», тому опанувати роль Діда Мороза акторові вдалося легко.

«Все добре, єдине, що бороду треба за вуха чіпляти, то трішки не зручно. Наше завдання порадувати малечу. Інколи приходять дітки, в яких аж руки трусяться, а коли я до них доторкаюся, то вони відчувають найбільше щастя», - пригадує чоловік.

Близько 16 години двері казкової Резиденції відчинилися для відвідувачів. Діти розповідали віршики, а в замін отримувати солодкі презенти. Для Снігурки і Діда Мороза приносили малюнки.

Малеча соромилася і шепотіла свої привітання сивобородому на вухо. Один із хлопчаків навіть зізнався Дідусеві, що не може розповісти віршик, бо хоче їсти.

«А мені нічого не треба. Я хочу попросити, щоб ніхто не хворів. Можеш зробити?», - запила маленька Ліза.

«Я постараюся», - відповів Дід Мороз.

І такі побажання були не поодинокими. Дітлахи просити Снігурки й Діда Мороза щастя, добра і здоров’я.

Нагадаємо, що з 10 по 14 січня у Новорічній Резиденції буде проходити проект «Зіркові Діди Морози тa Снігуроньки». З 16 до 20 години у обрaзaх головних новорічних персонaжів гостей будуть приймaти відомі вінничaни. Серед них вінницькі історики Олексaндр Федоришен тa Олексій Цигaнков; a тaкож вінницькі телеведучі Ромaн Гaх тa Юрій Постовий.

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: новий рік 
Матеріали по темі