Події

Зірвані двері, розтрощені вікна та меблі. У центрі Вінниці розгромили колишню Молочну кухню. Фото і відео

23 липня 2021, 12:31

У центі Вінниці розгромили приміщення колишньої Молочної кухні. Воно знаходиться по вулиці Миколи Оводова, 7. Невідомі зірвали звідти двері, розтрощили вікна та меблі, які залишилися всередині після переїзду на нову адресу минулого року. Вінничани, які мешкають неподалік, репортеру Вінниця.info розповіли, останнім часом у порожню будівлю почали навідуватися підлітки та безхатьки. Але такий погром з’явився нещодавно.

«Тут то наркомани були, то алкоголіки. Закладки з наркотиками ховали. Підлітки, молодь, безхатьки… кого тут тільки не бачили. Звичайно, у поліцію дзвонили! А от з місяць тому почали тут все трощити. Потрохи, потрохи… А тепер й двері зняли. Були ж буквально кілька днів тому. Добротні такі двері, броньовані. Тепер і їх немає. А всередині, ви ж подивіться, що там робиться всередині!», -розповідає жінка похилого віку, не представляється.

У середині й дійсно, меблі, речі та інший інвентар, який полишили після переїзду - потрощений. Це добре видно по відео, яке ми відзняли.


Попри те, що у цьому приміщені збираються різного соціального характеру люди, біля нього чимало припаркованих автомобілів.

«Я тут часто ставлю машину, але все завжди було добре. Про те, що тут збираються різні компанії, звичайно знаю. Але, вони дебоширять частіше ночами», - зауважує водій білої іномарки, називатися не хоче.

Репортери редакції вже зв’язалися з Муніципальною вартою Вінниці та Національною поліцією Вінницької області. Чекаємо на їх коментарі.

Слідкуйте за оновленнями.

Зауважимо, нове приміщення Молочної кухні знаходиться по Хмельницькому шосе, 96. Його реконструкцію завершили у серпні 2020 року. Старе приміщення, що по вул. Оводова, відкрили у 1945-му. І знаходилось воно у такому стані, як на фото нижче.

Більше фото, у якому приміщення нині, у слайдері.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Молочна кухня розтрощили 
Матеріали по темі