Місто

Змагання малюків – у Вінниці понад сто дітей стали учасниками «Забігу у повзунках». Фото

3 червня 2022, 10:59

У Вінниці понад сто малюків взяли участь у «Забігу в повзунках», змагаючись у вмінні повзати. Найшвидшими стали Аврора Волошина та Макар Іволга.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Щоб перемогти, малечі потрібно було якнайшвидше подолати дистанцію у п'ять метрів. Змагались більше сотні учасників - серед них як вінничани, так і дітки-переселенці. Щоб сили були рівні, дівчатка та хлопчики змагались окремо. Матусі і татусі традиційно заохочували малюків різними забавками. Комусь показували телефон, як ціль для швидшого долання дистанції, а комусь полуницю.

«Я дуже дякую міській владі за організацію такого щирого і класного заходу, адже він як і діткам, так і батькам приніс позитивні емоції», - радісно розповідає мама 8-місячного Макара.

Найшвидшими серед хлопців стали: Іволга Макар; Янчук Тимур; Патрашку Артем.

Найшвидше дистанцію серед дівчат подолали: Волошина Аврора; Воронюк Дана; Шадура Амелія.

За результатами забігу усі учасники отримали свої перші дипломи та подарунки - підгузки, м'які іграшки та соки.

«Ми були вражені такій швидкій реєстрації малюків, адже тільки за перший день було 106 бажаючих. Умовою для участі були дітки віком від 8 місяців до 1 року і 2 місяців. Також важливо, аби дитинка сама проповзла, без допомоги батьків. Усі заохочення, якими могли спонукати до швидшого подолання дистанції малюком – дозволялися. Захід відбувся за підтримки спонсорів ТОВ «Еко-сфера» та продукції Chicolino», - говорить начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: забіг у повзунках 
Матеріали по темі