Економіка

Зменшення витрат на енергоресурси: як підприємці Вінниці можуть економити на закупівлі газу та електроенергії

29 жовтня 2019, 12:08

Тепер підприємці Вінниці можуть купувати електроенергію та газ у одного постачальника, а також зменшити витрати на енергоресурси за рахунок використання онлайн-кабінету та мобільного додатку

Компанія працює з 2009 року і є незалежним постачальником природного газу для промислових споживачів у 18 регіонах України. А з червня 2019 року компанія ETG.UA розпочала продаж електроенергії для підприємців Вінниці. За інформацією ETG.UA, вихід на даний ринок був зумовлений наполегливим побажанням існуючих бізнес-клієнтів.

На початку 2019 року на сайті компанії почав працювати електронний кабінет користувача, У ньому можна укладати договір в онлайн режимі, розраховуватися за енергоресурс онлайн, і вести весь документообіг в електронному вигляді використовуючи електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Через електронний кабінет можна подавати заявки на номінацію, коригувати показники, отримувати рекомендації щодо споживання енергоресурсів та суттєво зменшити витрати на газ та електроенергію.

Споживачі можуть скоригувати заявку на купівлю електроенергії за два дні до дати (у більшості постачальників — мінімум за п’ять). ETG надає толеранс відхилення від слоту до 20% — показник, яким можуть похвалитися далеко не всі постачальники. А також для зниження рівня небалансів компанія входить до балансуючої групи з генеруючою та іншими компаніями.

ETG.UA надає допомогу в плануванні використання електричної енергії та у складанні клієнтами заявок на обсяги споживання, та пропонує прорахунок моделей споживання з метою оптимізації тарифів. Завдяки цим рекомендаціям підприємства починають ефективно коригувати своє споживання ресурсів, і, відповідно, істотно економити.

Найближчим часом ETG планує запустити мобільний додаток, який допоможе управляти закупівлями газу та електроенергії з будь-якої точки планети.

Звичайно, працювати з компанією можливо не тільки онлайн: всі традиційні варіанти комунікації між ETG.UA і підприємствами лишаються чинними. Споживач може зателефонувати в контакт-центр, в регіональний офіс, відправити електронний лист, дати заявку чат-боту, а може увійти в особистий кабінет – і оформити там заявку самостійно.

«Очевидно, що купувати енергоресурси необхідно у перевіреного постачальника. В цьому році компанії ETG.UA виповнюється 10 років. Динаміка росту вражаюча! З 12 клієнтів до 3 тисяч по всій Україні. Все це доводить: ETG.UA довіряють, – говорить Олександр Остапчук, комерційний директор регіонального офісу компанії ETG.UA у Вінниці. – І регіональне відділення в Вінниці ще одне тому підтвердження – ми почали працювати в червні 2016 року і зараз кількість наших клієнтів наближається до 100, серед них компанії-виробники продуктів харчування, побутової хімії, виробники будівельних матеріалів та сільськогосподарські підприємства».

Адреса філіалу у Вінниці: вул. Келецька 51, оф. 120

Контактний телефон: (067) 917-81-85 або (0432) 572-574

Теги: ETG.UA ектроенергія продаж ​ 
Матеріали по темі