Суспільство

Змінити ім’я, зареєструвати шлюб чи розлучення: у вінницьких Прозорих офісах розширюють спектр надання послуг

2 травня 2019, 16:01

З травня у міських Центрах надання адміністративних послуг розширюється перелік адміністративних послуг. Відтепер вінничани зможуть тут зареєструвати народження дитини, змінити ім’я, зареєструвати шлюб чи розлучення.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Мережа вінницьких ЦНАПів є однією з найпотужніших в Україні і щоденно обслуговує понад 3,5 тис. клієнтів, надаючи понад 500 адміністративних та інших видів послуг. Найбільш популярні і затребувані – адміністративні та дозвільні процедури, реєстрація місця проживання, послуги з реєстрації бізнесу, нерухомого майна, різноманітні інформаційні та консультаційні послуги.

В територіальних відділеннях центру можна отримати послуги з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія, оформлення паспорту громадянина України та для виїзду за кордон, зареєструвати шлюб, вирішити питання соціального характеру та пенсійного забезпечення, оформити житлові субсидії.

Відтепер у Прозорих офісах міста можна отримати послуги з державної реєстрації актів цивільного стану.

«В рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України адміністратори Прозорих офісів Вінниці отримали доступ до Державного реєстру актів цивільного стану. Відтепер вони можуть реєструвати народження дитини, шлюб і його розірвання, змінити ім’я та зареєструвати смерть», – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Зазначимо, що раніше ці послуги вінничанам надавали у Вінницькому РАЦСі, тепер їх можна отримати у будь-якому відділенні ЦНАПу.

Вiнниця.info

Теги: Прозорий офіс 
Матеріали по темі