Події

Знайшли «чорну скриньку» з винищувача СУ-27, який впав на Вінниччині. Відео

17 жовтня 2018, 14:07

Між селами Пагурці та Уланів знайшли бортову «чорну скриню» з військового літака СУ-27, який 16 жовтня потерпів авіакатастрофу на Вінниччині, під час навчань.

Коли її розшифрують — не повідомляють. Жодних офіційних версій падіння винищувача теж не озвучують. На місці трагедії досі працює група військових прокурорів вінницького гарнізону, експертна комісія міністерства оборони та фахівці авіаційно-технічної лабораторії. 

Місцеві жителі, які стали свідками авіакатастрофи й досі у шоковому стані від побаченого. Андрій Бондар один з перших прибув на місце. Викликав швидку, пожежників, а сам кинувся шукати пілотів.

«Удар був такої сили, що літак розсипався на мілкі уламки. Саме більше це було колесо. Десь кілометри два-два з половиною обійшов, де воно лежало», - каже Андрій Бондар житель Пагурівців.

В аеродромах в Миргороді, де приписаний цей літак и місті Старокостянтинів, звідки він вилетів вилучено льотну документацію, документи на літак. Триває допит персоналу, щодо обставин вильоту цього борта. Його технічного стану на момент вильоту.

В соціальних мережах виклали зворушливе відео, на якому Іван Петренко сідає у винищувач та здіймається в небо:

Вiнниця.info

Теги: Вінниччина чорна скриня 
Матеріали по темі