Економіка

Знижка 19% і 21%. У Вінниці знову зменшать суми в платіжках за тепло і гарячу воду

6 лютого 2020, 15:32

Вінничанам знову зменшать суми у платіжках за послуги теплопостачання і гарячої води, якими користувалися у січні. Знижка становитиме 21% і 19% відповідно. Такі зміни пов’язані із постановою, ухваленою Кабміном, та зміною ціни на газ.

6 лютого виконавчий комітет Вінницької міської ради прийняв рішення Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води.

Отож, в лютому користувачі «Вінницяміськтеплоенерго» отримують квитанції з цінами за тепло і гарячу воду, де буде вказана ухвалена знижка.

«Ваше завдання – постійно моніторити і наступного місця приймати аналогічні рішення щодо можливості забезпечення знижкою за тепло і за гарчу воду. Вінничани чекають, щоб платіжки були адекватними. Якщо ми можемо взяти на себе таку відповідальність і зробити знижку, ми повинні це зробити», - сказав під час виконкому міський голова Сергій Моргунов.

Директор департаменту енергетики, транспорту і зв'язку Михайло Варламов розповів про принцип визначення суми знижки.

«Знижка індивідуальна. Грубо кажучи, зменшуються ті нарахування, які зробили людям. Тобто, якщо в лютому людина мала заплатити тисячу гривень за централізоване опалення, їй йде знижка від цієї суми, і вона платитиме менше», - сказав посадовець.

Нагадаємо, що знижку також отримають користувачі «Вінницяоблтеплоенерго».

Раніше ми писали, що що «Вінницяоблтеплоенерго» та «Вінницяміськтеплоенерго» зменшили суми у квитанціях, які люди отримали в грудні.

Читайте також: Найбільше і найменше – які «знижки» за комуналку отримали вінничани після зміни рахунків за грудень.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницяміськтеплоенерго комуналка ВМР 
Матеріали по темі