Суспільство

Золоте серце – з турботою про ваших рідних

28 жовтня 2020, 14:05

Будь-який період життя людини має свої особливості, плюси та мінуси, осмислення та зміни. Це стосується і періоду так званоїзолотої осені. Люди поважного віку особливо прагнуть спілкування, позитивних емоцій, повноцінного життя. Та швидкоплинність сучасності не завжди залишають часу для своїх рідних... Доводиться розриватись між обов'язком, родинними зв'язками, турботою та необхідністю заробляти. У таких ситуаціях найкращим виходом є пансіонат для людей похилого віку. В багатьох країнах саме такий вид догляду за старенькими вже давно став звичним.

Насамперед потрібно зазначити: не має бути ніякого осуду тих, хтопереводить своїх близьких у такі заклади. Догляд за старенькими справа складна, потребуєтерпіння та часу. Крім того, потрібно враховувати багато психологічних та соціальних факторів, а ще – підтримувати фізичну спроможність людей у віці. Адже багатьом їм непросто себе обійти, тоді на допомогу приходять турботливі та кваліфіковані медичні працівники. Саме з таких складається персонал пансіонату «Золоте серце». І якщо ваші близькі потребують стороннього догляду – ми пропонуємо короткочасне або довготривале проживання у нашому пансіонаті.

Наші гості можуть гуляти садом, кімнати затишні , з телевізорами та іншими зручностями. Вітамінізоване та збалансоване меню у 5-разовому повноцінному харчуванні – ще одна приємність для людей похилого віку. Їм вимірюють тиск та температуру, за необхідності – проводять профілактичний догляд та консультують лікарі:

  • лікар -терапевт вищої категорії: Зіньковська Тетьна Іллівна,
  • лікар-психіатр вищої категорії: Скорук Олег Васильович.

Звертайтесь до нас, у пансіонат для людей похилого віку «Золоте серце» і ми допоможемо вам, і вашим близьким!!!

Ми знаходимось в затишному мальовничому місці в елітному районі нашого міста,м.Вінниця, вул. Квітнева 17.

Для більш розширеної інформації звертайтеся(067)25-09-456

(097)747-08-51

(067)747-08-51

(063)348-55-30

Теги: Золоте серце пансіонат 
Матеріали по темі