0

211

0

Збірна Вінницької області також отримала перемогу в командному заліку

З 24-го по 30 січня у Тернополі пройшов Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 22 років. Вінницькі боксери завоювали 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Також, збірна Вінницької області здобула перемогу в командному заліку у змаганнях чоловіків.

Про це повідомляє Федерація боксу України.

За підсумками цього турніру буде сформована збірна України до 22 років, яка представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи. Першість континенту має пройти у середині березня цього року в місті Пореч, Хорватія.

За результатами вирішальних двобоїв чемпіонами України стали вінничани:

• Максим Власюк (у ваговій категорії 57 кг) – золото;
  • Ігор Ковтун (63,5 кг) – золото;
  • Максим Жигаров (60 кг) – срібло;
  • Федір Фриз (51 кг) – бронза;
  • Владислав Баланюк (86 кг) – бронза.

«Подяка тренерському складу нашої команди на чолі з Романом Вакалюком. Подяка Олександру Масленнікову та усім тим хто доклав своїх зусиль для підготовки наших боксерів! Разом ми сила! Ми найкращі! Разом ми досягли неймовірного результату! Далі - більше!», - зазначили на свій сторінці у фейсбук у Федерації боксу Вінницької області.

«Золото, срібло та бронза»: вінничани стали переможцями на Чемпіонаті України з боксу - фото 2

Вінниця.info, фото Федерації боксу Вінницької області.