Суспільство

Зранку у Вінниці деякі кафе, магазини і відділення «Нової пошти» зупинили роботу. Порушникам карантину загрожують штрафи

17 березня 2020, 09:43

У Вінниці деякі заклади і магазини призупинили свою роботу на час запровадження карантину. Зранку 17-го березня на їх дверях з’явилися відповідні вивіски. Зокрема у центрі міста не працює квест-кафе, магазин техніки, магазин одягу, кінотеатр ім. Коцюбинського, в «Експоцентрі» перенесли заплановану виставку саджанців, нотаріус повідомив, що надає консультації дистанційно…

Також на офіційній сторінці «Нової пошти» зазначили, що у Вінниці призупиняють роботу два відділення.

«Шановні клієнти! У зв’язку з введенням карантинних заходів місцева влада вносить зміни в роботу відділень, розташованих у торгівельно-розважальних центрах.

Відділення №35 тимчасово закривається, посилки перенаправляються у відділення №23

Відділення №25 (ТЦ Барбара) тимчасово закривається, посилки перенаправляються у відділення №14

Відділення №22 (маг. «Грош») тимчасово закривається, посилки перенаправляються у відділення №7

Відділення №36 (ТЦ Квартал) тимчасово закривається, посилки перенаправляються у відділення №16», - зазначають в публікації.

16 березня, під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергій Синявський розповів, що поліціянти на минулих вихідних уже почали проводити перевірки закладів, що мали призупинити свою роботу. Порушникам загрожують штрафи.

«Сьогодні зранку ми вже притягнули деякі організації до відповідальності. Це, наприклад, інтернет-салони. Ми виявили, що працювало два заклади, у яких знаходилися неповнолітні. В даному випадку винних осіб притягнуто до відповідальності згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення за статтею 164. Там штрафні санкції (на керівників закладів) в частині першій – до 34 тисяч гривень. За повторне порушення передбачений штраф у розмірі 85 тисяч гривень. Якщо говорити про інтернет-салони, то адміністративні заходи будуть застосовуватись і до батьків дітей, які там перебували. Є відповідна стаття 184, у якій йдеться, що за невиконання батьківських обов’язків також є штраф у розмірі 1700 грн., за повторне порушення – 5 100 грн.», – зазначає Сергій Синявський.

16 березня у Вінниці прийняли рішення про закриття перукарень, готелів, ресторанів, басейнів, ринків і торгових центрів.

На Вінниччині визначили ряд лікувальних установ, де надаватимуть допомогу у разі виявлення коронавірусної інфекції. Це 21 госпітальних бази, де лікуватимуть хворих, 4 з яких знаходяться у м. Вінниці, інші – по районах.

Як відомо, з 12 березня до 3 квітня в Україні ввели карантин.

Вінниця.info

Теги: карантин коронавірус  
Матеріали по темі