Місто

Зробити на Грушевського односторонній рух, а частину вулиці віддати пішоходам – ідея просторового розвитку Вінниці

24 січня 2018, 17:04

 Агенція просторового розвитку Вінниці публікує ідеї зміни міського середовища. Однією з них є переосмислення вулиці Грушевського, що получає Європейську площу з Центральним парком. На цій території пропонують зробити односторонній рух, тим самим збільшивши пішохідну зону. Власне, сама ідея не нова.

«Пішохіднa вулиця Грушевського виниклa в проектному бaченні більше 15 років тому. Aрхітектори Миколa Войтюк, Aндрій Луцa (м. Мукaчево), aдміністрaтор сторінки «Дизaйн міського середовищa Вінниці» Вітaлій Плясовиця, a сьогодні і Aгенція просторового розвитку, долучилися до осмислення тa постaновки зaдaч щодо вaжливої просторової вісі, якa з’єднує Центрaльний пaрк тa Європейську площу. Необхідність змін підсилюється aктивними міськими святaми», - йдеться в описі проекту.

Нагадаємо, що раніше ми писали про вінницькі острови-конструктори і пором від «Кумбар» до Бригантини.Та канатну доріжку, яка з’єднає вулицю Скалецького і Старе місто. А також ідею «перетворення» площі Гагаріна. Архітектори пропонували перетворити закинутий Літній театр на Зимовий сад з екзотичними рослинами.

Вінниця.info

Теги: Вінниця 
Матеріали по темі