Суспільство

Зросла кількість смертей від ускладнень грипу на Вінниччині. В зоні ризику - вагітні

6 січня 2016, 14:20

 Станом на 6 січня у Вінницькій області зафіксовано 7 смертей, спричинених ускладненнями грипу. 5 осіб померли в період з 15 листопада по 31 грудня, ще двоє – на новорічні свята.

Про це 6 січня повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації Людмила Грабович.

Серед жертв захворювання і чотирирічна дитина. В усіх осіб виявлено штампи грипу А, В і мікс АВ. 

Летальні випадки зареєстровані серед жителів м. Вінниці (2), Чечельницького, Томашпільського, Тиврівського (3, в т. ч. 1 дитина) районів.

Не зважаючи на це, Вінниччина не переступила епідемпоріг ( не вистачає 5,5%).

«Ситуація в області стабільна. Ці смерті викликані тим, що,в основному, 3-10 днів люди не зверталися за допомогою. Потім їх привозили в лікарню в дуже тяжкому стані, без свідомості. Тому не треба затягувати, не займайтеся самолікуванням!», - наголосила Л. Грабович.

Наразі одним з найважчих ускладнень від грипу є вірусна пневмонія. Кожен тиждень нею хворіють від 240 до 257 вінничан. З них 50 випадків, як правило, важкі.

«На сьогоднішній день дуже важкі пневмонії серед вагітних. У нас 10 вагітних хворіють на вірусну пневмонію, 5 з яких мають важкий перебіг.

Серед дітей хворіють 67 осіб, і з них – 5 важких», - додала очільниця департаменту охорони здоров’я.

З початку епідеміологічного сезону (15 листопада) у Вінницькій області захворіли 186 тисяч мешканців, 67% з яких – діти.

Нагадаємо, що станом на 30 грудня, від ускладнень грипу померло 6 вінничан.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: грип хвороба 
Матеріали по темі