Місто

Зручна Вінниця: похвилинний розклад руху трамваїв є на зупинках і в мобільних телефонах

21 грудня 2015, 14:16

 У Вінниці біля 500 зупинок громадського транспорту. Майже всі зупинки до кінця 2015 року планують обладнати інформаційними табличками з похвилинним графіком руху трамваїв і тролейбусів. Графік руху автобусів розроблять наступного року. Окрім того, з’явився мобільний додаток для Андроїдів, завантаживши який на телефон теж можна відслідковувати графік руху електротранспорту.

Про це йшла мова під час прес-конференції 21 грудня, присвяченій впровадженню сучасних систем руху муніципального транспорту, участь у якій брали представники ініціативи Smart Transport Group та Вінницької транспортної компанії.

«Вінниця у 2015 році стала першим містом, де з’явився похвилинний розклад громадського транспорту. До кінця року майже всі трамвайні та тролейбусні зупинки обладнані відповідними табло. У 2016 році – вінничани, сподіваюсь, побачать розклад руху автобусів. А окрім цього вже зараз всім доступний відповідний мобільний додаток» - зазначив під час прес-конференції представник ініціативи Smart Transport Group Юрій Степанець.

На кожній зупинці громадського транспорту Вінниці, пасажири знайдуть інформацію про маршрути транспорту, які проходять через дану зупинку, час відправлення, напрямок та перелік зупинок, а також відстань до зупинок на маршруті в хвилинах.

Для того, щоб така система стала реальністю, довелось створити інформаційні панелі для зупинок, які до цього часу ніхто в Україні не виробляв а також створити програмне забезпечення та інтернет-сторінку з детальними розкладами – rozklad.in.ua.

Місяць тому дякуючи співпраці з компанією Appgress був створений мобільний додаток для користувачів операційної системи Андроїд. Завдяки сучасним технологіям городяни можуть ефективно планувати свій час, адже якщо в центрі міста інтервал руху трамваю складає - 7 хвилин, то новий маршрут № 3 «Вишенька - Електромережі» їде раз у 18 – 19 хв. Розклад електротранспорту Вінниці можна завантажити за посиланням: ROZKLAD.

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: трамвай розклад 
Матеріали по темі