Економіка

Зубко повідомив, що аудитслужба перевірить тарифи «Вінницяоблтеплоенерго»

1 серпня 2019, 13:13

21 підприємство ТКЕ буде перевірено Держаудитслужбою на відповідність тарифоутворення для населення. В переліку – «Вінницяоблтеплоенерго».

Про це на селекторній нараді з регіонами щодо підготовки до опалювального сезону наголосив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Інформує прес-служба міністерства.

«Наше завдання перевірити ефективність тарифів, встановлених підприємствами ТКЕ на місцях. В більшості випадків, вони є необґрунтованими і не відповідають дійсності. В цей перелік потрапили підприємства, які мають найвищий тариф — від 1800 до 2300 грн за 1 Гкал. Зокрема, місто Барвінкове (Харківська обл.) – 2276 грн за 1Гкал, «Вінницяоблтеплоенерго», «Володимир-Волинськтеплокомуненерго», «Смілатеплокомуненерго» й інші. Практично у всіх областях є такі міста», — наголосив Геннадій Зубко.

Він підкреслив, що всі з розумінням мають поставитись до цього питання. «Задекларована підприємствами ТКЕ ефективність має бути підтверджена документально», — зазначив Зубко.

На балансі «Вінницяоблтеплоенерго» перебуває: 44 км теплових мереж у тому числі із застосуванням попередньої ізоляції труб – 20,1 км., 55 котельні, 8 теплових пунктів, системи гарячого водопостачання, насосні станції, майстерні з ремонту котельного та допоміжного обладнання, обладнання теплових мереж, систем гарячого водопостачання і теплових пунктів; автотранспортний парк, електрощитові установки та інші інженерно-технічні комунікації і споруди.

КП «Вінницяоблтеплоенерго» здійснює технічне обслуговування 41 котелень різних рівнів бюджетної сфери.

Раніше ми писали, що Уряд відкрив реєстр власників теплокомуненерго: у Вінницькій області одне належить Ахметову.

Вінниця.info

Теги: тариф теплопостачання  
Матеріали по темі