Україна

Звільнений з полону боєць з «Азовсталі» Михайло Діанов вирішив передати на лікування побратимів 23,4 млн грн

14 жовтня 2022, 15:10

Боєць з «Азовсталі», звільнений з російського полону Михайло Діанов, чиї фото публікували світові ЗМІ, вирішив передати пораненим побратимам 23,4 млн грн, які люди задонатили на його лікування.

Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

«Друзі, усі ваші донати передаю на лікування побратимам!

Ваші донати були не лише турботою – це ще й велика відповідальність. Вони мають знайти правильне і чесне застосування.

Від перших днів звільнення я отримав надзвичайну турботу моїх співвітчизників, увагу журналістів і багатьох бажаючих допомогти. Я отримав колосальну суму допомоги від простих громадян. Загалом 23 млн 430 тис. грн. Нема достатніх слів вдячності всім вам.

Я планував їх витратити на лікування. Однак, як я вже казав раніше, Рінат Ахметов і футбольний клуб «Шахтар» вирішили допомогти мені з лікуванням, з пошуком найкращих лікарів за кордоном, з підготовкою документів. Це дає мені надію, що в мене знову буде повноцінна права рука.

Я знаю, що мені пощастило більше, ніж багатьом хлопцям. Мене впізнають, допомогти мені відгукнулось так багато людей. І тепер я маю шанс повернути собі здорову руку. Я мрію про те, що так само я зможу допомогти й іншим хлопцям. Моя головна мета, щоб ампутацій було менше, а ветеранів зі здоровими кінцівками – більше.

Тому я вирішив спрямувати всі зібрані кошти своїм побратимам. Невдовзі я розповім про кожного, кому буде надана допомога, і готуватиму повний звіт використання ваших грошей. Ви прагнули допомогти мені одному, а, сподіваюсь, допоможете багатьом захисникам України!», - написав Михайло Діанов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Михайло Діанов 
Матеріали по темі