Суспільство

Звільнили директора вінницького заводу «Форт», де виготовляють зброю

29 липня 2019, 16:06

29 липня на сайті Міністерства внутрішніх справ повідомили, що директора вінницького заводу «Форт» Віктора Писаренка звільнили з посади. Такі рішення було спровоковане «прийняттям керівником неефективних управлінських рішень».

«В зв’язку з невиконанням умов укладеного контракту керівника КНТО «Форт» МВС України Віктора Писаренка звільнено з займаної посади та достроково розірвано укладений з ним контракт», - зазначають на сайті Міністерства.

Казенне науково-технічне об'єднання «Форт» МВС України – сучасне підприємство ВПК України, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів. На сьогоднішній день на його виробничих потужностях налагоджений ліцензійний випуск кількох видів стрілецької зброї, приймаються активні заходи, спрямовані на створення інфраструктури для розробки і виробництва боєприпасів в промислових масштабах.

КНТО «Форт» МВС України було засноване у 1991 році для розробки і впровадження у виробництво засобів особистого захисту для співробітників органів внутрішніх справ на базі спеціального відділення УВС Вінницької області з виробництва спецзасобів.

Нагадаємо, що в грудні минулого року у Вінниці з робочим візитом перебував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Спершу він передав поліцейським Вінниччини 14 нових автомобілів Renauit Duster та презентував мотиваційну програму МВС для рятувальників та поліцейських, а потім завітав на завод з виготовлення зброї «Форт».

Вiнниця.info

Теги: завод зброя  
Матеріали по темі