Влада

Звіт про депутатську діяльність Олександра Крученюка

13 березня 2019, 11:06

На сайті Вінницької обласної ради опубліковано звіт про депутатську діяльність голови найчисельнішої в раді фракції - Олександра Крученюка.

«В основі моєї депутатської діяльності – виконання завдань і створення умов, завдяки яким мешканці району почуватимуться краще та впевненіше. Про роботу депутатів у суспільстві існує чимало вражень, думок, певною мірою і стереотипів. Та з власного досвіду скажу, що це насправді нелегка праця, бо потребує чимало сил, енергії, часу та самовіддачі. Попри це, натхнення і бажання працювати завжди зі мною, бо саме так маю можливості й важелі впливу, аби розвивати Хмільницький район і допомагати своїм землякам», - зазначає О. Крученюк.

Протягом 2018 року депутат брав участь у роботі восьми сесій Вінницької обласної Ради та відвідав 27 засідань постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

«Як голова фракції Вінницької обласної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» в обласній Раді організовував і проводив засідання, на яких опрацьовували питання, що виносяться на розгляд сесій.

Створення комфортних умов і добробуту для мешканців Хмільницького району – завжди в пріоритеті. Відтак, приємно зазначити, що мав нагоду посприяти реалізації проекту «Регулювання річки Домаха з реконструкцією шахтового водоскиду в селі Березна» (загальний бюджет – 1451 700 грн) та проекту «Реконструкція та благоустрій водойми № 1 в с. Великий Острожок» (бюджет – 1977 000 грн), - повідомляє депутат.

Питання якості доріг в Україні актуальне й, на жаль, болюче. Особливої уваги потребують дорожні покриття в невеликих населених пунктах. Зважаючи на це депутат долучився до ремонту дороги міжрайонного сполучення Уланів-Махнівка, яка проходить через села Вишенька, Крижанівка, Слобода Кустовецька. А також у напрямку сіл Тараски й Лозна. Допоміг з реалізацією проекту розвитку територіальної громади «Дороги є – село живе» в с. Великий Митник (423 000 грн) та «Гарна дорога вселяє надію…» в с. Березна (140 000 грн). Відбулася реконструкція доріг по вулиці Польова в селі Кривошиї вартістю 1 182 282 грн. Допоміг у вирішенні питання щодо відновлення автобусного сполучення районного центру з Крижанівською територіальною громадою.

Сприяв проведенню ремонту доріг у Жданівській ОТГ (бюджет – 9000 000 грн). Зокрема, в межах проекту ремонтували дорогу «Кордон Хмельницької області – Слобода Кустовецька», а також дорожнє покриття у селах Качанівка та Семки.

Забезпечення надання якісної медичної допомоги, покращення матеріально-технічного оснащення установ охорони здоров’я є одним із найважливіших пріоритетів моєї роботи. «Протягом 2017-2018 років вдалось організувати надходження гуманітарної допомоги Хмільницькій центральній районній лікарні на суму 1345200 грн. Матеріально-технічна база поповнилась функціональними ліжками (92 одиниці), матрацами, інвалідними візками та інфузійними стійками, підйомниками для людей з обмеженими фізичними можливостями, кисневими апаратами, ліжками для новонароджених, столиками для лікарняних ліжок та іншими необхідними речами для догляду за хворими.

Крім того, взяв участь у реалізації проекту «Ефективне лікування в комфортних умовах» (капітальний ремонт теплотраси вартістю 832 000 грн, із яких 173 530 грн – за рахунок обласного конкурсу розвитку територіальних громад)», - зазначає О. Крученюк.

У ході виконання державної програми на підтримку сільської медицини депутат ініціював будівництво Жданівської амбулаторії.

Протягом звітного періоду надавав фінансову та матеріальну підтримку тим, хто потребує медичної допомоги, а саме мешканцям с. Жданівка, с.Вишенька, с. Кривошиї, с. Лозна.

Одна з найважливіших і найбільш показових реформ – децентралізація. Це закономірний вибір, якщо країна обирає шлях прогресу. Польща, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія, скандинавські країни – усі пройшли через це, що дало поштовх економіці, соціальному розвитку й особливо процвітанню сільських територій.

«Із гордістю скажу, що мав честь безпосередньо сприяти створенню Жданівської ОТГ. Допоміг у реалізації проекту розвитку с. Голодьки «Красиве село – хороші дороги» із загальним бюджетом – 101 200 грн та проекту «Створення економної системи освітлення сільських вулиць» для жителів с. Кривошиї (137 000 грн)», - повідомляє О. Крученюк.

Практика показує: намагаючись досягти глобальних цілей, не можна забувати і про буденні, на перший погляд незначні, питання й проблеми селян та містян. Враховуючи цей аспект, депутат допоміг у вирішенні проблеми, яка полягала у відновленні, чистці громадської криниці села Кропивна. Пишаюсь і тим, що долучився до організації будівництва храму Андрія Первозванного УПЦ у с. Куманівці, зокрема, надав фінансову допомогу для придбання будівельних матеріалів. Мав нагоду матеріально підтримати с. Рибчинці в оздобленні куполу церкви Святого Миколая.

«Важливим для мене було й долучитися до реалізації проектів «Забезпечення комфортного температурного режиму в приміщенні сільського клубу» 15-го обласного конкурсу (загальний бюджет – 240 000 грн) в межах с. Вишенька, «Створення економної системи освітлення сільських вулиць – крок до європейського життя» (220 000 грн) в с. Кривошиї, «Створення культурно-спортивного центру» в с. Сальниця (400 000 грн), «Рух – основа життя і здоров’я» в с. Пустовіти (334 800 грн)», - зазначає депутат.

Доречно наголосити на тому, що попри силу-силенну нових викликів, які виникають у теперішній неспокійний час, необхідно пам’ятати про те, що актуально у всі часи. Це збереження навколишнього середовища. Тож підтримку проекту «Встановлення майданчиків для збору твердих побутових відходів – спільний крок до чистоти довкілля» (629 400 грн) вважає і обов’язком, і перемогою. Також долучився до втілення в життя проекту «Сортування сміття від краю до краю – запорука чистого району» в с. Куманівці (720 000 грн).

«Не лише як депутат, а і як батько, із особливим теплом пишу про те, що маю можливість допомагати дошкільнятам і школярам нашого району, а також їхнім батькам. Зокрема, у с. Уланів сприяв утепленню ОЗШ І-ІІІ ступенів (загальний бюджет – 3700 000 грн), придбанню сучасного математичного класу (362 000 грн). Для школи села Широка Гребля надано ноутбук, БФП, ламінатор, зчитувач з SD-дисків на загальну суму 29 800 гривень із обласного бюджету. Для районного відділу освіти надали 8 фабрик друку на загальну суму 238 400 грн. Ініціював виділення коштів з фонду регіонального розвитку для утеплення дитячого садочка № 7 м. Хмільник.

Долучився до виконання Державної програми по придбанню житла для дітей-сиріт. У Хмільницькому районі придбано помешкання для Красильніка Віктора та Олійник Надії в с. Широка Гребля, для Горбатюк Марії та Горбатюка Михайла куплено будинок в с. Соколова. На новосілля подарували ікони, мультиварки, м’які іграшки.

Приємно згадати й те, що зміг потішити дітей під час свят, вручивши їм подарунки на День Знань, День святого Миколая чи Новий Рік у селах Великий Острожок, Вишенька, Кривошиї, Крижанівка, Кропивна, Кустівці, Лип’ятин, Маркуші, Сальниця, Скаржинці, Пустовіти, Сьомаки, Уланів. Загалом першокласники отримали 180 сюрпризів на 1 вересня та 500 – з нагоди новорічних свят», - звітує О. Крученюк.

Спортивні заняття – важлива складова нашого життя. Брати участь у покращенні цієї сфери Хмільницького району – надзвичайно корисна справа. Відтак, мав досвід опікуватися створенням спортивного комплексу на базі колишньої оптимізованої ЗОШ в с. Кривошиї.

Окрім активної участі у втіленні в реальність проектів для розвитку сіл нашого району, за можливості надавав фінансову допомогу на різноманітні потреби.

«Долучився до реалізації проектів переможців 15-го обласного конкурсу: «Від пісні до пісні, від серця до серця у теплому Будинку культури душа народу ласкою озветься» (загальний бюджет – 297 672 грн). Ще одна особлива галузь – видавництво книг, а саме – примірників історичного характеру. Пишаюся, що сприяв друку видання «Благодатна Хмільницька земля» В. Маринич, О. Михалиця, присвяченого 95-річчю моєї малої Батьківщини, – Хмільницького району. Крім того, вдалося видати книгу «Батьківськими стежками Куманівці» Н.К. Кравчук-Овчарук.

Брав участь у організації та проведенні першого та другого фестивалів щедрівок та колядок «Защедруймо нашій господині – славній Україні» та фестивалю «Квітуча оселя об’єднує села».

Зараз ми знаходимося на етапі прийняття важливих рішень. Якими будуть результати й наслідки – поки що відомо лише вищим силам. Що ж, глобальних прогнозів робити не варто, та зазначу, що чітко усвідомлюю: я готовий докладати максимум зусиль для того, щоб Хмільницький край розвивався і процвітав», - зазначає О. Крученюк.

Вiнниця.info
Теги: звіт депутат 
Матеріали по темі