Суспільство

На «незручні» запитання вінницьких батьків та підлітків відповість интернет-сайт

17 січня 2011, 17:59

У Вінницькій області розробляється спеціальний сайт в допомогу батькам та підліткам, де можна буде знайти кваліфіковані відповіді на «незручні» запитання.

Про це повідомила координатор проекту, кандидат медичних наук лікар-дерматовенеролог Марина Анфілова.

Вона повідомила, що ідея створення подібного сайту виникла не випадково. «Сама структура сайту, питання та розділи, які будуть там освітлені взяті з численних зустрічей, круглих столів, лекцій, творчих заходів в процесі реалізації проекту. Також були враховані рекомендації з боку батьків та спеціалістів, які займаються профілактикою негативних соціальних явищ серед молоді», - розповіла М.Анфілова.

За її словами сайт міститиме декілька розділів, де можна буде знайти відповіді щодо статевого життя, особистої гігієни, захворювання, що передаються статевим шляхом, їх ознаки, способи діагностики, лікування, ускладнення, які вони спричиняють для організму, як можна їх профілактувати та куди звернутись за допомогою, якщо захворів. «Буде також розділ про СНІД та вірусний гепатит, шляхи їх передачі, та методи профілактики та лікування», - розповіла М.Анфілова.

Вона зазначила, що особлива увага буде приділена різним способам запобігання небажаної вагітності: гормональній, бар’єрній та внутрішньо матковій контрацепції, природним методам, невідкладній контрацепції. «Буде висвітлено особливості та недоліки кожного метода, як правильно і кому їх можна застосовувати та куди можна звернутись за порадою», - сказала М.Анфілова.

На її думку не можливо оминути увагою і всі питання, що пов’язані з абортом. «Які зрозуміти, що ти вагітна, до кого можна звернутись за допомогою, які можуть бути наслідки аборту для жіночого організму», - повідомила кандидат медичних наук.

За її словами, так само відверто та правдиво буде висвітлена інформація про тютюнопаління, алкоголізм та наркоманію. «Як формується ця залежність, чому люди вживають ці шкідливі для себе речовини, що відбувається з організмом, як можна навчитись себе контролювати та позбутися шкідливих звичок», - зазначила М.Анфілова.

Нагадаємо, на Вінниччині реалізується проект «Інноваційні методи профілактики негативних соціальних явищ та захворювань, що передаються статевим шляхом серед молоді та підлітків».

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі