Економіка

Турецьким підприємцям пропонують інвестувати у залізничний вокзал Вінниці

4 лютого 2020, 09:50

Залізничний вокзал у Вінниці - один з майбутніх концесійних об‘єктів, що демонстрували на українсько-турецькому бізнес форумі.

Про це 4 лютого повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

«Україна та Туреччина мають 4,7 млрд. доларів спільної торгівлі. Але потенціал значно більший. 10 млрд. - перший орієнтир.

Величезний інтерес до інвестиційних та концесійних проектів з боку турецького бізнесу. Величезна увага до приватизації. Декілька сотень учасників з обох боків, два Президенти і високе представництво на рівні державних органів.

Нам потрібно залучати дуже багато інвестицій», - йдеться в публікації посадовця.

Нагадаємо, що на сайті Кабміну опублікували інвестиційний атлас України. Серед об’єктів, які пропонуються інвесторам, кілька розміщені на Вінниччині. Це спиртзавод, аеровокзал в Гарвишівці та залізничний вокзал у Вінниці.

Залізничний вокзал у Вінниці планують передати в управління приватним підприємцям. Така ж ініціатива стосується ще шести вокзалів на території держави. Концесія вокзалів дозволить «Укрзалізниці» зняти навантаження, пов’язане з утриманням таких великих соціальних об’єктів.

Також це буде відігравати важливу роль у системі фінансування, так як компенсатором для бюджетних субсидій будуть не тільки прибутки державного залізничного вантажного оператора, а й концесійні платежі. Наприклад у Німеччині платежі до бюджету від концесій залізничних вокзалів та станцій складають щорічно близько 400 млн. євро.


Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вокзал ремонт інвестиції 
Матеріали по темі